
Wiosenny spacer po ośrodku.
2 maja, 2026
Sielsko na targach Expo
8 maja, 2026Dziękujemy Kochani, że wczoraj mogliśmy być wszyscy razem. Dziękujemy Pani Europoseł, Pani Prezes LGD, Pani Staroście oraz Panu Staroście. Dziękujemy także Panu Wójtowi za to, że poświęcił swój cenny czas Naszym Seniorom i był z nami.
Nie sztuką jest stworzyć Dom Seniora. Sztuką jest stworzyć miejsce, które Seniorzy pokochają i w którym poczują się jak na wiecznych wczasach.






