
kulinarne wyczyny
8 maja, 2026
Dbamy o naszych seniorów.
17 maja, 2026Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, że byliście z Nami! Dziękujemy za przybycie Seniorom z Pińczowa, Kij, Imielna i Jędrzejowa.Takich spotkań będzie więcej. Planujemy organizować je przynajmniej raz w miesiącu. Chcemy stworzyć przestrzeń pełną ciepła, integracji i wspólnego spędzania czasu. W planach mamy także utworzenie klubu brydżowego i szachowego, a kto wie może również klubu pływackiego i saunowego? 😊Z radością będziemy zapraszać Seniorów do odwiedzania naszych Mieszkańców, by wspólnie spędzać czas przy dobrej kawie i pysznym cieście. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach! ❤️






